Шаргородська громада
Вінницька область, Жмеринський район
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

З 01 січня 2023 року припиняється виплата деяких компенсаційних виплат за надання соціальних послуг з догляду

Дата: 18.11.2022 15:07
Кількість переглядів: 302

  • Компенсаційна виплата непрацюючій працездатній особі, яка доглядає за особою з інвалідністю І групи, а також за особою, яка досягла 80-річного віку до відповідно до постанови КМУ від 26.07.1996 № 832, зі змінами;
  • Компенсація фізичним особам, які надають соціальні послуги відповідно до постанови КМУ від 29.04.2004 № 558.

Урядом передбачено виплату за надання соціальних послуг з догляду без провадження підприємницької діяльності на непрофесійній основі відповідно до постанову КМУ від 23 вересня 2020 року № 859.

Компенсація призначається фізичній особі, яка надає соціальні послуги з догляду особам із членів своєї сім’ї, які спільно проживають та пов’язані спільним побутом.

Розмір компенсації обчислюється як різниця між прожитковим мінімумом на одну особу в розрахунку на місяць, встановленим законом на 1 січня календарного року, в якому надаються соціальні послуги з догляду та середньомісячним сукупним доходом особи, яка надає соціальні послуги з догляду на непрофесійній основі, за один квартал, що передує місяцю, який є попереднім до місяця звернення. Компенсація призначається на 12 місяців.

ВАЖЛИВО!!! За подальшою консультацією, особи, які планують і надалі надавати соціальні послуги з догляду, мають звернутись до відділу ЦНАП, спеціалістів в старостинських округах за місцем проживання або до відділу соціального захисту та охорони здоров’я Шаргородської міської ради.

Відділ соціального захисту та охорони здоров'я міської ради

Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора