Вічна пам'ять

Дата: 19.11.2022 14:40

Пішов з життя шанований шаргородчанин Бадюк Микола Сазонович. Микола Сазонович  народився 20 вересня 1943 року в селі Голубівка Жмеринського району. Все своє життя покійний присвятив Шаргородському краю, працюючи в правоохоронних органах на різних посадах. Полковник Бадюк Микола Сазонович був вмілим  та мудрим керівником. Його наполегливість та внутрішня сила слугували прикладом для колег та завжди допомагали у роботі з людьми.

Микола Бадюк  мав активну життєву позицію, був професіоналом своєї справи, мудрим  порадником та другом.

Разом з дружиною Микола Сазонович виховали сина та доньку, дочекались онуків.

Висловлюю щирі співчуття родині покійного. У цей скорботний день поділяю гіркий біль їхньої втрати.

Нехай світла пам’ять про померлого назавжди залишиться в серцях близьких та знайомих, а Бог подарує йому вічне життя та спокій.

Вічна пам'ять!

Володимир Барецький