На Шаргородщині розпочинає свою роботу «Пункт Незламності»

Дата: 23.11.2022 16:55

Ворог продовжує завдавати важких ударів по Україні, прицільно б’є по об’єктах енергетики, залишаючи виробництво та населення без тепла і освітлення.

Саме тому по Україні розгортаються «Пункти Незламності». На Шаргородщині такий пункт почав  діяти на території КНП «Шаргородська міська лікарня» міської ради (вхід через приймальне відділення) в м.Шаргород по вул.Чорновола.

Стаціонарний «Пункт Незламності» - це місце, куди кожен зможе прийти в разі тривалого відключення електроенергії. Тут можна буде відпочити, погрітись, підзарядити телефон, отримати допомогу в разі поганого самопочуття тощо.

Пункт діятиме цілодобово та розпочинає свою роботу вже сьогодні. До чергового, який постійно там знаходитиметься також можна звернутись за телефоном: 04344-21192, 0673297104.

Шановні шаргородці! Бережімо один одного, допомагаймо тим, хто не в змозі допомогти собі сам! Тільки разом, спільними зусиллями та в єдності зможемо вистояти та перемогти.

Все буде Україна!