На фронті загинув бойовий медик з Руданського – Костянтин Тимошенко

Дата: 29.11.2022 11:52

Знову трагічна звістка сколихнула Шаргородщину. На фронті загинув солдат Тимошенко Костянтин Віталійович з села Руданське.

Костянтин Тимошенко, 01.06.1995 року народження, на фронті служив бойовим медиком взводу управління мотопіхотного взводу мотопіхотної роти мотопіхотного батальйону, рятував поранених українських військових, дбав про збереження їхнього життя. Та війна забирає найкращих синів та доньок українського народу.

Життя воїна обірвалось 27 листопада 2022 року. Він загинув під час бою з ворогом, отримавши поранення не сумісні з життям, поблизу населеного пункту Яковлівка Бахмутського району Донецької області.

Шаргородщина співчуває рідним та близьким з приводу непоправної втрати. Схиляємо голови у скорботі, сумуємо разом з усіма, хто знав Костянтина.

Вічна пам'ять захиснику України!

Герої не вмирають! Вони покидають поле битви і берегтимуть Україну з небес!

Про зустріч та поховання  воїна буде повідомлено додатково.