На війні загинув житель міста Шаргород Руслан Коров’янко

Дата: 01.12.2022 09:43

Жорстока та страшна війна не дає змоги оговтатись від смертей, які вона приносить в домівки наших жителів.

До своєї оселі, до рідного Шаргорода, вже не повернеться живим воїн Збройних Сил України Руслан Коров’янко, 20.04.1990 року народження.

Шаргородцям Руслан відомий, як спортсмен, футболіст, який перебував у складі збірних по футболу на районному та обласному рівнях, був чемпіоном районних та обласних змагань з футзалу (у складі молодіжної збірної).

З жовтня місяця 2022 року солдат Коров’янко Руслан Володимирович  – номер обслуги кулеметного відділення кулеметного взводу стрілецької роти, вірний військовій присязі, захищав рідну землю від російського окупанта, боровся за незалежність України, за кожного з нас.

28 листопада 2022 року Руслан Володимирович загинув від отриманого вогнепального осколкового поранення, поблизу населеного пункту Красногорівка Донецької області, в результаті нанесеного ворогом мінометного, артилерійського, танкового обстрілів та масованої атаки ворожих дронів.

Без ще одного Оборонця залишилась Україна, без сина – батьки, рідну людину втратили двоє дітей.

Співчуваємо рідним і близьким. Розділяємо біль втрати та схиляємо голови в глибокій скорботі.

Вічна пам'ять Захиснику України!

Герої не вмирають!

Про місце та час поховання воїна буде повідомлено додатково.