У Руданському попрощались із полеглим бойовим медиком Костянтином Тимошенком

Дата: 02.12.2022 17:16

Горе і сльози переповнюють усіх нас. Ми знову проводжаємо в останню дорогу воїна, який поліг на полі битви.

Загинула молода людина Костянтин Тимошенко, 1995 року народження, який тільки почав жити, здійснювати свої мрії та плани. Все краще мало статись із ним в майбутньому, але він віддав своє життя, щоб зупинити російського ворога, не дати йому зайти у домівки рідних та близьких.

Сьогодні Шаргородщина попрощалась із бойовим медиком взводу управління мотопіхотного взводу мотопіхотної роти мотопіхотного батальйону Костянтином Тимошенком з Руданського.

Своє медичне покликання на фронті Костянтин реалізовував сповна, допомагав побратимам з усіх сил, був опорою для бойових друзів.

27 листопада 2022 року ворожа зброя забрала життя захисника України. Він загинув від поранення не сумісного з життям, отриманого під час бою поблизу населеного пункту Яковлівка Бахмутського району Донецької області.

Його похоронили на Руданському кладовищі. Над його могилою майорітиме Державний Прапор України, а ми завжди пам’ятатимем Героїв, яких втратили.

Світла пам'ять Оборонцеві Української Держави!

Герої не вмирають!