6 грудня - День Збройних Сил України!

Дата: 06.12.2022 08:04

Українці усьому світу довели, що Збройні Сили України – це сильні, відважні, непохитні Захисники і Захисниці, які самовіддано та незламно боронять  рідну державу від ворога.

Переконаний, що українські Збройні Сили є і будуть справжньою національною гордістю. Саме завдяки їх героїзму та силі духу Україна переможе у сьогоднішній війні з рф.

Низько вклоняюсь всім солдатам і офіцерам, які щодня вірою і правдою служать українському народові. Вдячний батькам за виховання справжніх патріотів України, які в цей час на передовій боронять нашу землю.

На жаль, жорстока війна забирає від нас найкращих. 15 військовослужбовців - синів Шаргородщини віддали своє життя за мир на рідній землі. Пам’ять про них назавжди залишиться в серцях кожного з нас.

Дорогі Оборонці України! Сьогодні Ваше свято, бо українське військо сильне Вами.

Бажаю Вам здоров’я, радості, віри та сили, а нашій Україні - миру!

Хай береже Вас Господь!

Слава Україні! Слава ЗСУ!

З повагою,

Володимир Барецький