7 грудня – День місцевого самоврядування

Дата: 07.12.2022 07:38

Шановна громадо Шаргородщини! Прийміть найщиріші вітання з нагоди Дня місцевого самоврядування.

Це свято усієї громади, кожного її мешканця. Воно об’єднує людей з активною життєвою позицією, які своєю працею роблять внесок у процвітання рідного краю.

Кожен, кого територіальна громада обрала представляти власні інтереси і приймати від її імені рішення, несуть відповідальність за  добробут  Шаргородщини та її жителів. Тому висловлюю  вдячність депутатам, членам виконавчого комітету, працівникам міської ради, старостам та спеціалістам на віддалених місцях, за вірність своїй роботі та професійність у виконанні посадових обов’язків.

Дякую колегам, які в різні роки працювали  в органах місцевого самоврядування, а зараз діляться своїм досвідом, продовжуючи вкладати часточку себе  у розбудову рідного краю.

Бажаю усім, хто працює на благо громади, кожній шаргородській родині миру, міцного здоров`я та благополуччя.

Шановні працівники органів місцевого самоврядування Шаргородської громади, пам'ятаймо, що нашими спільними зусиллями твориться історія Шаргородщини та закладається фундамент майбутнього! Працюймо заради рідного краю!

Зі святом!

З повагою,