Вічна пам'ять загиблому воїну ЗСУ Руслану Коров’янку!

Дата: 07.12.2022 16:11

Шаргородчанин Коров’янко Руслан Володимирович, 20.04.1990 року народження, до лав Збройних Сил України вступив у жовтні цього року. Він знав, що російського загарбника потрібно зупиняти, бо занадто багато горя він уже приніс на українську землю.

28 листопада 2022 року солдат Руслан Коров’янко – номер обслуги кулеметного відділення кулеметного взводу стрілецької роти,  загинув від отриманого вогнепального осколкового поранення, поблизу населеного пункту Красногорівка Донецької області, в результаті масованої ворожої атаки.

Відважний воїн віддав своє життя, щоб двоє його дітей зростали у вільній, процвітаючій європейській державі – Україні!

Руслан любив рідну землю, прославляв свій край на спортивній арені. Будучи у складі футбольної команди, представляв Шаргородщину на районному та обласному рівнях, був чемпіоном районних та обласних змагань з футзалу (у складі молодіжної збірної).

Сьогодні жителі Шаргородської громади провели Героя на вічний спочинок.

Руслан Володимирович похоронений на Шаргородському кладовищі.

Нехай Бог дасть сили рідним пережити це непоправне горе. А усі ми маємо знати та пам’ятати, наскільки дорогою ціною виборюється право України на вільне життя.

Вічна пам'ять!