Шаргородщина попрощалась з воїном ЗСУ Андрієм Світлооким

Дата: 16.12.2022 18:30

Сьогодні, Шаргородська територіальна громада провела в останню дорогу військовослужбовця Збройних Сил України, старшого солдата Андрія Світлоокого.

Андрій народився та виріс в селі Копистирин. Навчався у місцевій школі, а далі - у Вінницькому торговельно-економічному інституті. Одружився та спільно з дружиною виховував донечку.

До лав Збройних Сил України Андрій Світлоокий вступив у травні місяці поточного року. На фронті ніс службу у роті зв’язку, захищав Україну в зоні проведення активних бойових дій, був надійним товаришем та опорою для побратимів.

13 грудня 2022 року життя Оборонця України обірвалось… Похоронили Андрія в рідному селі. Тут  навіки спочиватиме Захисник України, який віддав своє життя за рідну землю.

Без рідної людини залишились батьки, сестра, дружина та донька.

Шаргородщина завжди пам’ятатиме, якою непомірно високою ціною Україна захищає свою Незалежність!

Герої не вмирають!