Міський голова Володимир Барецький прийняв участь у Службі Божій в Храмі Святого Юрія Переможця с.Гибалівка
Здійснилась мрія багатьох жителів села Гибалівка: на території населеного пункту відкрито Храм Православної Церкви України, який названо на честь Святого Юрія Переможця.
Сьогодні міський голова Володимир Барецький прийняв участь у Службі Божій спільно з релігійною громадою парафії Святого Юрія Переможця с.Гибалівка Жмеринського району Вінницько-Тульчинської єпархії Української православної церкви (православної церкви України), побував у Храмі, який тільки розпочав діяти.
Вітаючи протоієрея Василя Ваврика та прихожан з відкриттям Храму та новорічно-різдвяними святами, міський голова подарував ікону Ісуса Христа, а також передав документи, які підтверджують передачу в користування релігійної громади адмінбудівлі та земельної ділянки.
Відкриття Храму в селі Гибалівка – це хвилююча подія і, поряд з цим, розумієш – скільки ще потрібно докласти зусиль, щоб все облаштувати та довершити. Але гарний початок уже зроблено і тому є переконання, що зовсім скоро ми побачимо цю святиню оновленою та величною.
Усі присутні сьогодні у Храмі Святого Юрія Переможця молились за воїнів Збройних Сил України, мир та радість для кожного з нас. В теперішній нелегкий для нашої України час, такі події додають сили та віри у щасливе майбутнє.