Шаргородщина провела в останню дорогу полеглого захисника України Ігоря Будяка

Дата: 01.01.2023 17:33

Сьогодні, у перший день нового 2023 року, Шаргородщина прощалась із захисником України Ігорем Будяком, 23.06.1976 року народження.

Значну частину свого життя Ігор Миколайович присвятив службі в Управлінні поліції охорони Вінниччини поліцейським роти реагування.

Солдат Ігор Будяк відважно та самовіддано ніс службу у лавах Збройних Сил України, був надійним і мудрим  воїном та вірним другом. Останній його бій відбувся під Бахмутом, де він отримав поранення, яке виявилось не сумісним з життям. 23 грудня 2022  року від отриманих ран боєць Збройних Сил України помер.

Рідні, близькі, побратими, колеги, міська влада, односельчани та усі, хто знав Ігоря  прийшли сьогодні до домівки полеглого воїна, щоб вшанувати його пам'ять та провести в останню дорогу.

Похоронили воїна на Алеї Героїв Шаргородського кладовища.

Співчуваємо рідним захисника України. Сумуємо та розділяємо гіркоту непоправної втрати.

Світлий спомин про мужнього оборонця української землі назавжди залишиться у наших серцях!

Вічна пам'ять!

Герої не вмирають!