Шаргородчани провели в останню дорогу воїна ЗСУ Руслана Завальнюка

Дата: 08.01.2023 19:52

Війна забирає від нас найкращих. Смерть кожного відважного земляка болем та сумом відгукується у серцях жителів громади.

Сьогодні, 08 січня 2023 року, Шаргородщина попрощалась із  мужнім бійцем, патріотом рідного краю, щирою та відважною людиною Русланом Завальнюком.

Сержант, сержант резерву запасної роти Завальнюк Руслан Михайлович, 13.09.1977 року народження, з міста Шаргород, загинув 04 січня 2023 року під час виконання бойових завдань в районі населеного пункту Водяне Донецької області.

Провести в останню дорогу воїна сьогодні прийшла уся Шаргородщина – рідні, однокласники, військовослужбовці ЗСУ, духовенство, представники влади, громадськість.

Церемонія прощання відбулась у Храмі Покрови Пресвятої Богородиці м.Шаргород. Похоронили Руслана Михайловича з відповідними почестями на Алеї Героїв Шаргородського кладовища.

Усі ми глибоко сумуємо та співчуваємо сім’ї Руслана, хоч розуміємо, що ніякими словами не вгамувати біль та горе в серцях рідних.

Світлий спомин про полеглого оборонця України назавжди залишиться в наших душах.

Герої не вмирають!