На фронті загинув воїн з м.Шаргород Владислав Басістий

Дата: 10.01.2023 11:58

На превеликий жаль, змушені повідомити про загибель на фронті  оборонця України, жителя міста Шаргород Владислава Басістого.

Ворог забрав від нас ще одну молоду людину. Стрілець - помічник гранатометника десантно-штурмового відділення, матрос Басістий Владислав Віталійович, народився 16 червня 2003 року в місті Шаргород.

Маючи такий молодий вік, Владислав чітко розумів цінність волі та незалежності своєї Батьківщини та кожного українця. У найскладніший для нашої держави час, він добровольцем пішов у військо.

05 січня 2023 року життя відважного воїна обірвалось. Він героїчно загинув біля населеного пункту Водяне Донецької області.

Висловлюємо співчуття рідним та близьким полеглого Героя! Розділяємо їх біль та горе!

Нехай Господь Бог оберігає його світлу душу, а пам'ять про нього буде жити вічно в наших серцях.

Герої  не вмирають!

Про зустріч та поховання  воїна буде повідомлено додатково.