Вічна пам'ять воїну Збройних Сил України Олегу Вихристюку

Дата: 15.01.2023 19:47

Надвелику ціну платять сьогодні українці, стримуючи ворожу орду, яка  сіє смерть на своєму шляху. Від нас йдуть молоді, щирі, мужні українці, які собою прикривали Україну, а тепер берегтимуть її з небес.

Сьогодні, 15  січня 2023 року, рідні, побратими, односельчани, міська влада та жителі громади  попрощались з оборонцем Української землі Олегом Вихристюком, 29.03.1992 року народження, з міста Шаргород.

Старший солдат, стрілець-санітар механізованого відділення механізованого взводу механізованої роти Вихристюк Олег Вікторович, 18.12.2022 р. героїчно загинув під час виконання бойових завдань в місті Бахмут Донецької області.

Поховали воїна ЗСУ на Шаргородському кладовищі, на Алеї Героїв.

Без рідної людини залишились дружина та син.

Схилімо голови в жалобі! Світлий спомин про мужнього оборонця української землі назавжди залишиться у наших серцях!

Вічна пам'ять!

Герої не вмирають!