Прощання з воїном Збройних Сил України Владиславом Басістим

Дата: 16.01.2023 17:15

Сьогодні, 16  січня 2023 року, рідні, військовослужбовці, однокласники, односельчани, міська влада та жителі громади  провели в останню дорогу полеглого захисника Української землі Владислава Басістого.

Владислав Віталійович народився у місті Шаргород, 16 червня 2003 року. Навчався у місцевій школі,  далі – у Гніванському професійному ліцеї.

У лютому місяці 2022 року, коли ворог напав на рідну землю, Владислав без вагань став до зброї, добровольцем пішов на фронт. Хоча мав досить молодий вік, був надійним бойовим товаришем, сміливим бійцем, який до останнього подиху боровся за рідну Україну.

05 січня 2023 року стрілець - помічник гранатометника десантно-штурмового відділення, матрос Басістий Владислав Віталійович героїчно загинув у бою біля населеного пункту Водяне Донецької області.

Поховали воїна ЗСУ на Шаргородському кладовищі, на Алеї Героїв.

Світлий спомин про молодого захисника України Владислава Басістого назавжди залишиться в серцях шаргородців.

Вічна пам'ять!

Герої не вмирають!