Шаргородщина втратила воїна Збройних Сил України Юрія Моркота зі Слободи-Шаргородської

Дата: 19.01.2023 09:34

Шаргородська територіальна громада глибоко сумує та співчуває родині померлого воїна ЗСУ Юрія Моркота, 13.04.1983 року народження зі Слободи-Шаргородської.

З березня місяця 2022 року Моркот Юрій Михайлович ніс службу у Збройних Силах України, постійно виконував бойові завдання в найгарячіших точках фронту. У бою з ворогом був поранений і після реабілітації прагнув якнайскоріше стати на ноги та повернутись до боротьби за Україну.

Та доля розпорядилась інакше. 15 січня 2023 року старший солдат Юрій Моркот помер під час виконання службових обов’язків.

Без найдорожчої людини залишились мати, дружина та син.

Жодними словами не втамувати пекучий біль та не загоїти рани в душах рідних. Нехай опіка Всевишнього полегшать гіркоту втрати і родинне горе.

Вічна пам'ять оборонцю України!

Герої не вмирають!

Про зустріч та поховання воїна буде повідомлено додатково.