22 січня - День Соборності України
Щороку 22 січня у день проголошення Акта Злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки Україна відзначає День Соборності. Офіційно це свято встановлено Указом Президента України від 21 січня 1999 року №42, а сам Акт Злуки став історичним об’єднанням українських земель в одній державі.
Сьогодні, 20 січня, міський голова Володимир Барецький та працівники виконавчого апарату міської ради поклали квіти до пам’ятника Тарасу Шевченку, як вічному символу єдності думки і волевиявлення нації.
Ідея соборності була і залишається базовою національною цінністю українців, а нині вона є ще обов’язковою передумовою успіху нашого спротиву зовнішній агресії.
Ворога обов’язково буде переможено, а Україна процвітатиме!
Слава Україні! Героям Слава!