З Днем Соборності, Шаргородська громадо!

Дата: 22.01.2023 07:57

Шановні жителі Шаргородської територіальної громади! Сьогодні, 22 січня, український народ відзначає величну дату своєї багатовікової історії – День Соборності України.  Саме у цей день 1919 року було проголошено Акт Злуки Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки.

До цієї знакової події наш народ йшов не одне століття. Патріоти Української Держави завжди боролись за створення вільної та незалежної  України, досить часто ціною власного життя.

Незалежні українці і сьогодні зі зброєю у руках захищають цілісність та єдність рідної країни, боронять від ворога власну державу.

Тож низький уклін та шана нашим Героям.

Шановні жителі громади! Вітаю Вас із Днем Соборності України! Міцного Вам здоров’я, радості, злагоди, добробуту та миру!

Слава Україні – вільній, соборній, незалежній!

Героям Слава!

З повагою,