Війна знову забрала життя нашого земляка – Олександра Коваля з Плебанівки

Дата: 22.01.2023 16:53

Безжальна війна знову принесла у нашу громаду горе.  На фронті загинув житель села Плебанівка, захисник України Коваль Олександр Васильович, 24.04.1974 року народження, з с.Плебанівка.

20 січня 2023 року, під час бою з противником, воїн отримав несумісне з життям поранення, виконуючи бойове завдання в районі м.Бахмут Донецької області.

Сержант Олександр Коваль в лавах ЗСУ виконував завдання розвідника зенітно-артилерійського взводу.

Олександр народився і виріс у селі Плебанівка. Тут одружився та разом із дружиною Аллою виховував двох доньок. Односельчани згадуватимуть Героя  як добру, мудру, працелюбну та надійну людину.

Не вистачить ніяких слів, щоб вгамувати пекучий біль утрати.

Висловлюємо щирі співчуття рідним полеглого захисника.  Хай Всевишній дасть сили пережити цю непоправну втрату!

Вічна пам'ять Захиснику України!

Герої не вмирають!

Про місце та час поховання воїна буде повідомлено додатково.