Остання дорога воїна Збройних Сил України Юрія Моркота

Дата: 22.01.2023 17:28

Війна принесла на українську землю надзвичайно багато горя. Все частіше ми прощаємось з нашими молодими, сильними, відважними земляками.

15 січня 2023 року помер під час виконання службових обов’язків воїн ЗСУ, старший солдат Моркот Юрій Михайлович, 13.04.1983 року народження із села Слобода-Шаргородська.

Сьогодні, 22 січня 2023 року, віддати останню шану воїну та попрощатись прийшли його рідні, друзі, побратими, місцева влада, жителі громади та усі, хто знав Юрія.

Старший солдат Юрій Моркот виконував бойові завдання на передовій фронту. Був надійним плечем для побратимів та опорою і захистом для усіх нас.

Ми втратили ще одну добру та щиру людину, вірного сина України, але світла пам’ять про нього ніколи не згасне у наших серцях.

Похоронили Героя на Алеї Героїв Шаргородського кладовища.

Герої не вмирають!