В Україні працює гаряча лінія з питань протезування кінцівок

Дата: 23.01.2023 13:40

Звернутися можна за телефоном: 0501776839.

Фахівці гарячої лінії зможуть відповісти на широке коло питань, зокрема:

- як отримати протез кінцівки в Україні?
- які протези можливо отримати в Україні?
- де в Україні виготовляють якісні протези?
- як підготуватися до протезування?
- як навчитися користуватися протезом?

Ініціатива спрямована на покращення та розвиток вітчизняної галузі протезування кінцівок, впровадження якісних технологій протезування та підтримку осіб, які втратили кінцівки.

Проект Підтримки Протезування в Україні працює в Україні з 2015 року, залучаючи фахівців з США, Великої Британії, Канади, Австралії та країн Європи, у партнерстві з міжнародними та українськими фондами, компаніями, підприємствами.

Крім цього, Проект Підтримки Протезування в Україні "Protez Hub" співпрацює з Фондом соціального захисту осіб з інвалідністю, щоб більше людей, яким потрібне протезування, дізналися про державну програму забезпечення протезами.

Зазначимо, що також Protez Hub проводить вебінари для фахівців, де вони мають змогу обговорити складні випадки протезування та стратегію реабілітації.