На фронті загинув воїн Збройних Сил України з Носиківки Олександр Янчук

Дата: 24.01.2023 16:31

З  глибоким сумом і скорботою повідомляємо про загибель нашого земляка, жителя с.Носиківка, Героя-захисника України – Янчука Олександра Васильовича, 23.11.1975 року народження.

22 січня 2023 року стрілець-помічник гранатометника, старший солдат Олександр Янчук героїчно загинув у бою з ворогом біля населеного пункту Первомайське Донецької області. Він віддав своє життя за кожного з нас, за незалежність рідної землі від ненависного окупанта.

Без рідної людини залишились батьки, син та донька.

Це непоправна втрата для родини... Непоправна втрата для всієї громади та  України. Біль від цієї утрати не згасне ніколи.

Висловлюємо співчуття рідним та близьким полеглого. Вся Шаргородська громада розділяє горе родини, підтримує у цей трагічний час скорботи.

Вічна пам'ять Захиснику України!

Герої не вмирають!

Про місце та час поховання воїна буде повідомлено додатково.