Остання дорога воїна Збройних Сил України Олександра Коваля

Дата: 28.01.2023 20:57

Олександр Васильович Коваль народився 24 квітня 1974 року. Навчався у Плебанівській школі. У цьому селі провів роки дитинства та юності. Тут одружився та спільно з дружиною виховував двох донечок. Жили в мирі, злагоді та добробуті, були опорою один для одного, планували щасливе майбутнє.  Та кривава  війна роз’єднала родину, принесла  біль і горе.

20 січня 2023 року, захищаючи рідну Україну від ворога,  під час бою з противником, сержант Олександр Коваль героїчно загинув в районі м.Бахмут Донецької області.

Сьогодні, 28 січня 2023 року, рідні, побратими, односельчани, міська влада, духовенство  провели полеглого бійця в останню дорогу. Поховали воїна на Плебанівському кладовищі.

Усі, хто знав Олександра, запам’ятають його доброю і щирою людиною, вірним другом, люблячим чоловіком, батьком і братом, працьовитим господарем, а ще відважним і сміливим воїном та побратимом. У  пам’яті і серці кожного з нас захисник України залишиться назавжди.

Вічна пам'ять Оборонцю України!

Герої не вмирають!