Як записатися на консультацію або діагностику в Національний інститут раку?

Дата: 30.01.2023 09:56

У Національній службі здоров'я України пояснили, як українці можуть безоплатно отримати консультації, діагностику та лікування в Національному інституті раку.

Вартість медичних послуг покриває Програма медичних гарантій.

Єдина умова – це наявність направлення від сімейного лікаря або лікарів-онкологів регіональних онкоцентрів.

Щоб отримати медичну допомогу в Національному інституті раку, слід записатися  через кол-центр інституту за номером 044 293 21 50.  Пацієнту запропонують обрати день та час візиту. Або можна звернутися одразу в реєстратуру поліклініки з електронним направленням. Однак, це займе більше часу.

Також в Національному інституті раку можна отримати онлайн-консультацію лікаря. Для цього надішліть ваше звернення та проскановані документи на електронну скриньку: unci.cons@gmail.com

Щоб отримати безоплатну онлайн-консультацію дитячого онколога, надішліть ваше звернення та проскановані документи на: nir.pediatr.consult@gmail.com.

#ЄдинийПростірЗдоров’я