Президент України відзначив Василя Іваська високою державною нагородою

Дата: 01.02.2023 10:21

Виконавчий апарат Шаргородської міської ради вітає активну та дієву людину, воїна Збройних Сил України, молодшого сержанта Іваська Василя Леонідовича з отриманням високої державної нагороди — ордена «За мужність" ІІ ступеня.

Відповідний Указ №29/2023 Президент України підписав 24 січня 2023 року, щоб відзначити військовослужбовця за особисту мужність і самовідданість, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі, сумлінне та бездоганне служіння Українському народові.

Шаргородщина пишається Вами, шановний Василь Леонідович! Нехай береже Вас Господь! Здоров’я Вам та витримки, а Україні – миру!

Вітаємо та гордимось Вами та кожним воїном, який  боронить нашу землю від ворога!

Слава Збройним Силам України!

Слава Україні та її Героям!