Дата: 07.02.2023 11:05

ДСНС України закликає громадян дотримуватись правил безпеки під час використання пічного опалення:

- Не допускайте перегріву печей. Слідкуйте, щоб в стінах печей і димарів не було тріщин. Очищайте димоходи.

- На підлозі з горючих матеріалів перед топковими дверцятами прибийте металевий лист розміром 50х70 см.

- Не користуйтеся для розпалу печей легкозаймистими рідинами. Не розміщайте їх безпосередньо перед топковим отвором.

- Не сушіть та складайте на печах: одяг, дрова, інші горючі предмети та матеріали.

- Не використовуйте вентиляційні та газові канали як димоходи.

- Забороняється користуватися відкритим вогнем для освітлення приміщення. Для цієї мети безпечніше та ефективніше застосовувати електричні ліхтарі.

- Не зберігайте незагашені вуглини та попіл у металевому посуді, встановленому на дерев'яній підлозі або горючій підставці.

- Не використовувати для топлення дрова, довжина яких перевищує розміри топливника.

- Не залишайте печі, що топляться, без нагляду та не доручайте нагляд за ними дітям.

Провідний інспектор відділу організації ППР та ЗЦЗ

Жмеринського районного управління