У Козлівці попрощались з полеглим воїном ЗСУ Миколою Роздобою

Дата: 09.02.2023 17:44

Вже досить довгий час в Україні точаться найзапекліші бої, мужні українські військовослужбовці захищають рідну Україну та ведуть відважну боротьбу з  російським окупантом. І, на превеликий жаль, надходить все більше трагічних сповіщень про загибель наших земляків  на фронті.

Вчора мешканці громади, стоячи на колінах, зустрічали тіло полеглого бійця Миколи Роздоби, 29.05.1994 року народження, з села Козлівка.

Сьогодні, 09 лютого 2023 року, жителі Шаргородщини  з військовими почестями провели Героя на вічний спочинок.

Старший лейтенант Микола Вікторович Роздоба з перших днів повномасштабної війни в Україні боронив кожного з нас від окупанта. Був  командиром стрілецької роти стрілецького батальйону. Він самовіддано захищав рідний край, вірив у перемогу, свободу, незалежність та безстрашно боровся за Україну.  Його знали як добру, чуйну, щиру людину.

Загинув Герой  05 лютого 2023 року під час бою з ворогом біля населеного пункту Невельське Донецької області.

Похоронили бійця на Козлівському кладовищі.

Ніколи не забудемо того горя, яке загарбники принесли в наші домівки, не пробачимо сльози та біль! Вічно пам’ятатимемо жертовність та самовідданість кожного українського солдата!

Світла пам'ять оборонцеві Української Держави!

Герої не вмирають!