17 лютого на Шаргородщині будуть проведені благодійні спортивні змагання на підтримку Збройних Сил України

Дата: 14.02.2023 17:09

Сьогодні, 14 лютого, в міській раді, під головуванням заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради  Артема Соляника, відбулася організаційна нарада щодо проведення на Шаргородщині благодійних змагань на підтримку Збройних Сил України. Змагання планується провести 17 лютого у місті Шаргород, в приміщенні Центру культури та дозвілля.

Програма включатиме змагання з трьох видів спорту: шахи, шашки, теніс настільний.

Участь у спортивних поєдинках братимуть працівники органів місцевого самоврядування територіальної громади, депутатський корпус та  старости населених пунктів громади.

В ході засідання обговорили умови проведення благодійного заходу, організаційні питання. Визначились  з суддівською  колегією, порядком оформлення заявочних документів.

Цей спільний захід, організований апаратом міської ради, відділом освіти і спорту, відділом культури і туризму та ВФСТ «Колос», дасть змогу згуртуватися та спільними зусиллями наблизити Перемогу. Кожна зібрана гривня буде використана на потреби наших Захисників.

Кожен з нас крапля, а разом ми - океан. Разом до Перемоги!

Запрошуємо подивитися захоплюючі протистояння та долучитися до збору коштів.