Шаргородська громада
Вінницька область, Жмеринський район
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Грошова допомога для осіб з інвалідністю внаслідок війни І або ІІ групи: як її оформити?

Дата: 17.02.2023 16:10
Кількість переглядів: 135

Особи з інвалідністю внаслідок війни І-ІІ групи вже можуть отримувати грошову допомогу в рамках реалізації спільного проєкту Мінветеранів з Міжнародною Федерацією Товариств Червоного Хреста і Червоного Півмісяця та Товариством Червоного Хреста України.

Така ініціатива була підтримана урядом при затвердженні відповідного Порядку постановою КМУ від 16 грудня 2022 року № 1393.

Порядком передбачено виплату грошової допомоги особам з інвалідністю внаслідок війни І-ІІ групи на банківський рахунок у розмірі 4 000 гривень на місяць протягом чотирьох місяців.

Для отримання грошової допомоги заявнику необхідно подати заяву в електронній формі шляхом її заповнення на сайті eveteran.gov.ua.

При подачі заявки будуть враховані також норми постанови КМУ від 16 грудня 2022 року № 1390 «Деякі питання строку дії посвідчень осіб з інвалідністю внаслідок війни на період дії воєнного стану», якими передбачено продовження дії посвідчення, термін якого завершився після 24 лютого 2022 року, на пів року після завершення або скасування воєнного стану в Україні.

Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора