20 лютого – День Героїв Небесної Сотні

Дата: 20.02.2023 09:33

Щороку 20 лютого українці вшановують пам'ять Героїв Небесної Сотні. Цього дня ми віддаємо шану, всім тим, хто загинув заради європейського майбутнього нашої країни, хто боровся за справедливість і верховенство права в Україні.

Революція Гідності змінила нашу країну, змінила кожного з нас. А сьогодні усі ми розуміємо, що події на Майдані були початком сучасної боротьби за наше право бути вільними та незалежними.

За прагнення свободи, соборності та процвітання українці платять найдорожчим - своїм життям. Так було на Майдані, так є і зараз. Наші захисники міцно та самовіддано захищають Батьківщину від ворога. Переконаний - перемога буде нашою, бо ми на своїй життєдайній землі, за нами правда, за нами сила!

Вшануймо Героїв, схилімо голови перед тими, хто ціною власного життя відстоював щасливе майбутнє тоді та загинув за нього зараз.

Хай непохитною буде  міцність України!

Вічна пам'ять Героям Небесної Сотні! Герої не вмирають!

З повагою,

Володимир БАРЕЦЬКИЙ