Шаргородська громада
Вінницька область, Жмеринський район
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

НСЗУ: Усі лікарі-ФОП та медичні заклади повинні зареєструватись у ЕСОЗ до 31 березня 2023 року

Дата: 21.02.2023 16:43
Кількість переглядів: 91

За інформацією Національної служби здоров’я України, мова йдеться про медичні заклади, а також про фізичних осіб-підприємців, які мають ліцензію на медичну практику.

Це передбачено Постановою Кабінету Міністрів від 16 лютого 2022 р. № 126 “Деякі питання провадження господарської діяльності з медичної практики”.

Повідомляється, що зареєструватися в ЕСОЗ повинні всі медзаклади та лікарі-ФОП, незалежно від рівня меддопомоги, форми власності чи спеціалізації закладу. Для реєстрації не потрібно укладати договір із НСЗУ, отримувати нову ліцензію чи вносити зміни до чинної.

Для реєстрації та подальшої роботи закладу в електронній системі охорони здоровʼя необхідно:

  • обрати медичну інформаційну систему, яка підключена до ЕСОЗ. Перелік підключених МІС до ЕСОЗ за посиланням: https://cutt.ly/Y30Pd9i.
  • зареєструвати керівника, заклад та його підрозділи в електронній системі охорони здоровʼя.
  • забезпечити уповноважених працівників закладу кваліфікованим електронним підписом.
  • зареєструвати всіх інших працівників, які будуть вносити дані до ЕСОЗ.

Реєстрація приватних медичних закладів в ЕСОЗ має на меті формування єдиного цифрового простору медичних даних українців.

Це дозволить пацієнтам мати повноцінний доступ до своєї медичної історії, а лікарям – працювати з сучасними міжнародними класифікаторами та довідниками, використовувати електронні інструменти і надавати пацієнтам якісні та зручні цифрові сервіси: електронні рецепти та направлення, медичні висновки про народження та е-лікарняні тощо.

Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора