Шаргородщина втратила воїна ЗСУ Володимира Магдюка

Дата: 21.02.2023 17:13

Збройні Сили України щодня, щохвилини ведуть безкомпромісні бої з окупантом, даючи рішучу відсіч ворожій орді. Стійкістю та силою наших воїнів захоплюється увесь світ. Та, на жаль, не всі вони повертаються додому живими. Безжальна та жорстока війна забирає від нас найкращих синів Української землі.

З жалем та сумом повідомляємо, що 19 лютого 2023 року перестало битися серце нашого земляка, воїна Збройних Сил України Магдюка Володимира Івановича, 14.09.1967 року народження, з міста Шаргород.

Старший солдат  Магдюк Володимир Іванович ніс військову службу з першого дня початку повномасштабного вторгнення росії в Україну, зі зброєю у руках захищав рідну землю від ворога в найгарячіших точках проведення бойових дій. Був гранатометником стрілецького відділення стрілецького взводу.

Без чоловіка та батька залишились дружина та троє дітей, без вірного оборонця – кожен з нас.

Виконавчий апарат міської ради висловлює щирі співчуття рідним та близьким померлого воїна. Низько схиляємо голови перед світлою пам’яттю бійця, який віддав своє життя за мирне небо над Україною.

Вічна пам’ять!

Герої не вмирають!

Про місце та час поховання воїна буде повідомлено додатково.