Шаргородщина попрощалась з воїном Збройних Сил України Володимиром Магдюком

Дата: 24.02.2023 17:02

Сьогодні Шаргородщина попрощалась із Захисником України Володимиром Магдюком, 14.09.1967 року народження, з міста Шаргород.

З початком повномасштабної війни чоловік долучився до оборонців Батьківщини. Так старший солдат Володимир Іванович Магдюк потрапив до складу стрілецького відділення стрілецького взводу стрілецької роти, виконував функції гранатометника. Спільно з побратимами мужньо боронив Україну від загарбника.

На жаль, 19 лютого 2023 року, під час несення служби в Збройних Силах України, воїн помер. Без рідної людини залишились дружина та троє дітей.

Вшанувати пам’ять Героя прийшли побратими, друзі, міська влада, небайдужі шаргородчани.

Похоронили воїна на Алеї Героїв Шаргородського кладовища.

Йдуть на небеса найкращі.  Ті, кому б творити Україну, будувати її майбутнє. Пам'ять про них завжди переплітатиметься з болем та щемом у серці кожного з нас.

Не забудемо українських воїнів! Не пробачимо ворога!

Вічна пам’ять!

Герої не вмирають!