Мобільність документів у дії: оформлений паспорт можна отримати в Шаргородському відділі УДМС України у Вінницькій області

Дата: 02.03.2023 10:08

Війна змусила багатьох українців переїхати в інші регіони країни або ж за кордон, пристосуватися до змін та розпочинати все по-новому.

На сьогодні у кожного є можливість переслати ІD-картку або закордонний паспорт до нашого  відділу міграційної служби, в більш безпечному регіоні для його отримання.

Для цього особі необхідно звернутися до Шаргородського відділу УДМС України у Вінницькій області , де особа буде отримувати паспорт, та подати письмову заяву, у якій зазначити наступну інформацію:

• дані особи, на ім’я якої оформлюється паспорт (прізвище, ім’я, по батькові, дата народження, місце проживання, контактний номер телефону);
  • назва територіального органу/територіального підрозділу ДМС, який здійснив оформлення паспорта;
  • обставини, через які виникла необхідність отримання паспорта в іншому підрозділі ДМС та назва територіального підрозділу в якому заявник буде отримувати паспорт.

Шаргородський відділ

УДМС України у Вінницькій області