Колектив зразкової дитячої студії естрадного танцю «Royal Dance» відзначив 10-літній ювілей

Дата: 07.03.2023 13:09

5 березня 2023 року  в приміщенні центру культури і дозвілля Шаргородської міської ради колектив зразкової дитячої студії естрадного танцю «Royal Dance», неодноразовий переможець міжнародних, всеукраїнських та обласних конкурсів відзначив свій славний ювілей - 10 річчя з часу заснування.

Цього дня у глядацькій залі зібралися діти та їх батьки, родичі та почесні гості свята, люди різного віку, об’єднані спільним захопленням – справжнім танцем.

На  благодійний, звітний  концерт, під час якого здійснювався збір коштів на потреби Збройних Сил  України, завітали  міський голова  Володимир Барецький, секретар міської ради  Катерина Кедик, які відзначили танцювальний колектив «Royal Dance»  Почесною Грамотою та вручили колективу грошову винагороду в сумі 10000 гривень на його розвиток.

Теплими слова вдячності до всіх вітань, також, приєдналися Олена Назарець - заступник директора  Вінницького обласного центру народної творчості,  яка  вручила відзнаки обласного рівня від Департаменту гуманітарної політики; управління культури та креативних індустрій та Вінницького обласного центру народної творчості. Юлія Задорожна - помічник народного депутата України Лариси Білозір вручила сертифікат на 10 000 тисяч гривень для потреб та розвитку колективу.

На святкуванні ювілею, також, були присутні Артем Соляник - заступник міського голови; Тетяна Янчурська - начальник відділу культури і туризму Шаргородської міської ради, депутат міської ради;  Любов Самборська - голова райкому-профспілки працівників культури; Роман Підпалюк - директор центру культури і дозвілля, які доєдналися до всіх привітань  та  вручили почесні грамоти, сувеніри, солодощі і грошові винагороди для колективу.

Гості свята: Людмила Доноаче (директор Жмеринського центру культури і дозвілля) та - Анна Любуня (керівник колективу «Жмеринчанка») також, привітали колектив та його керівника Тетяну Винокур зі святом,  вручивши подяку та  сувеніри.

На святковому концерті були присутні й Сергій та Анатолій Дідики - керівники сільгоспформувань, які є  спонсорами та меценатами, що постійно підтримують даний  колектив.

Свої вітання колективу та слова вдячності його керівнику дарували батьки вихованців.

Особливою родзинкою концерту  зразкової дитячої студії естрадного танцю «Royal Dance»   було дефіле вихованців колективу талановитих, найкращих наполегливих учнів  групи № 1 (молодша вікова категорія 4-7 років);  відповідальних, старанних, активних дітей групи №2 (середня вікова категорія 8-10років); дівчат основного складу ЗДСЕТ «Royal Dance» (вікова категорія 11-15років), які є рішучими та талановитими особистостями -  випускниками «Royal  Dance» 2023 року.

Свої танцювальні подарунки  усім присутнім  дарували  й запрошенні гості свята - зразковий ансамбль  «ЖМЕРИНЧАНКА» Жмеринського  центру культури і дозвілля (керівник - Анна Любуня).

Музичним подарунком привітала усіх ювілярів та присутніх гостей Ольга Остра, вихованка Шаргородської школи мистецтв ім. М. Леонтовича із піснею «Козацькому роду нема переводу».

Керівник зразкової дитячої студії естрадного танцю  «Royal  Dance» Тетяна Винокур, по завершенню свята,  нагородила усіх своїх вихованців подяками відділу культури і туризму Шаргородської міської ради, медалями,  повітряними кульками та солодощами. Також, було нагороджено запрошених гостей -  зразковий ансамбль «Жмеринчанка» та  керівника Анну Любуню.

Особливим сюрпризом  для дітей - учасників був святковий торт, який подарував їм чудовий настрій.

Нагадаємо, що під час проведення концертної програми, здійснювався збір коштів на потреби Збройних Сил  України. Так, спільними зусиллями присутніх було зібрано 7370 грн..

Наші діти - наше майбутнє. І цей захід – це не лише веселе свято, а й нагадування суспільству про необхідність миру в країні, щоб захищати права малечі, прагнути, щоб усі діти росли  щасливими і саме головне під мирним небом!

Все буде Україна!

Відділ культури і туризму міської ради