На фронті загинув воїн ЗСУ Руслан Патра з Писарівки

Дата: 07.03.2023 16:02

Шановна громадо! З великим сумом вимушені повідомити про героїчну загибель на війні нашого земляка з Писарівки – Патри Руслана Володимировича, 10.06.1994 року народження.

Більше року, перебуваючи на війні, Руслан боронив кожного з нас від загарбника. 02 березня 2023 року інструктор (з бойової підготовки) відділення інструкторів батальйону оперативного призначення, молодший сержант Патра Руслан Володимирович героїчно загинув у бою з ворогом, в результаті обстрілу позицій противником в районі населеного пункту Спірне Донецької області.

Надзвичайно важко дізнаватись про смерть наших захисників, а особливо страшно - коли гинуть молоді люди.…

Не можливо знайти слова втіхи і підтримки для рідних, близьких та знайомих воїна. Жодними словами не вгамувати пекучий біль втрати та не загоїти душевні рани.

Висловлюємо щирі співчуття родині полеглого бійця! Вічна пам'ять!

Герої не вмирають!

Про місце та час поховання воїна буде повідомлено додатково.