На фронті загинув воїн Збройних Сил України Олександр Вдовиченко зі Слободи-Шаргородської

Дата: 08.03.2023 10:27

На Шаргородську землю знову прийшла трагічна звістка. На війні загинув наш земляк, воїн Збройних Сил України Вдовиченко Олександр Миколайович, 31.08.1978 року народження, з с.Слобода-Шаргородська.

З 31 жовтня 2022 року Олександр ніс службу в лавах ЗСУ, виконував завдання стрільця-помічника гранатометника стрілецького батальйону стрілецького взводу.

Солдат Вдовиченко Олександр був справжнім патріотом своєї країни, вірним та надійним побратимом, боровся за незалежну Україну та кожного з нас до останнього подиху.

03 березня 2023 року серце воїна перестало битися. Вірний військовій присязі він загинув під час бою з противником в районі населеного пункту Оріхово-Василівка Донецької області.

Його ім'я навіки буде вписано в історію нашої громади та України як воїна-Героя.

Співчуваємо рідним та близьким полеглого оборонця України, поділяємо їх біль!

Вічна пам'ять захиснику України!

Герої не вмирають!

Про місце та час поховання воїна буде повідомлено додатково.