Прощання з воїном ЗСУ Русланом Патрою

Дата: 09.03.2023 20:03

Сьогодні, 9 березня 2023 року, Шаргородська громада провела в останню  путь загиблого військовослужбовця Національної Гвардії України, молодшого сержанта Патру Руслана Володимировича, з села Писарівка.

В березні місяці 2022 року Руслан Володимирович став на службу до лав Збройних Сил України. Виконував бойові завдання у складі спецпідрозділу «Ягуар». Руслан, спільно з побратимами-«ягуарівцями», постійно брав безпосередню участь в оборонних, наступальних та штурмових операціях, виконував  бойові завдання  в  «найгарячіших» точках фронту.

Загинув воїн 02 березня 2023 року на Донеччині, під час виконання бойового завдання, в бою з противником. Без сина залишилась згорьована мати.

Попрощатися з Русланом прийшли родичі, побратими, міська влада, духовенство, односельчани.

Поховали Руслана на Писарівському кладовищі з усіма військовими почестями.

Кожен Герой, який загинув, захищаючи рідну землю, – важка утрата для країни і найтяжча – для рідних й близьких, адже вони втрачають частинку себе.

Усією громадою схиляємо голову перед подвигом Героя-захисника. Пам'ять про нього не згасне у віках.

Герої не вмирають!