Жителі Шаргородщини попрощались з полеглим бійцем ЗСУ Олександром Вдовиченком

Дата: 12.03.2023 19:05

Війна приносить все більше болю, сліз та горя в серця та домівки жителів Шаргородщини.

Учора жителі нашої громади зустрічали домовину з тілом воїна Збройних Сил України Олександра Вдовиченка. Він героїчно загинув 03 березня 2023 року під час бою з противником в районі населеного пункту Оріхово-Василівка Донецької області. Без батька залишились дві донечки.

Дорога до рідного порога бійця була встелена квітами і зеленим гілочками. Кожен, хто прийшов у цей день зустріти Героя, вшанував його пам'ять у молитві, схиливши  низько голову.

Чин поховання полеглого бійця Олександра Миколайовича Вдовиченка відбувся сьогодні, 12 березня 2023 року, у Чудо-Михайлівському Храмі села Слобода-Шаргородська. Востаннє з воїном прийшли попрощатись рідні та близькі, побратими, міська влада, духовенство, односельчани та ін..

Похоронили Олександра на Слободо-Шаргородському кладовищі.

Вічна та світла пам’ять оборонцю України. Нехай його душа спочиває в мирі та спокої, а Господь дарує Царство Небесне.

Ми завжди пам’ятатимемо подвиг кожного полеглого бійця, який заплатив за незалежність рідної України невимовно велику ціну – власне життя!

Герої не вмирають!