Прощання з воїном Національної Гвардії України Михайлом Савчуком

Дата: 14.03.2023 16:10

На превеликий жаль, Україна втрачає на полі бою патріотів, які самовіддано захищають її кордони і боряться за право кожного з нас жити у незалежній та щасливій країні.

02 березня поточного року ворожий постріл відібрав життя доброї та  щирої людини, мужнього захисника рідної землі, нашого земляка Савчука Михайла Миколайовича, 1989 року народження.

Воїн Національної Гвардії України, боєць спеціального підрозділу «Ягуар», солдат Михайло Савчук героїчно загинув в районі населеного пункту Спірне Донецької області, обороняючи рідну Україну та кожного з нас від ворога. Воїн-ягуарівець, спільно з побратимами брав участь у найзапекліших боях на передовій фронту, був надійним плечем для побратимів та опорою для кожного з нас.

Сьогодні, 14 березня 2023 року, рідні, близькі, побратими, міська влада, односельчани та усі, хто знав Михайла провели його в останню дорогу.

Похоронили воїна на Андріївському кладовищі з усіма військовими почестями.

Світлий спомин про оборонця-земляка назавжди залишиться у наших серцях!

Вічна пам'ять!

Герої не вмирають!