З професійним святом, шановні працівники житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення

Дата: 19.03.2023 18:57

Немає іншої сфери життєдіяльності нашої громади, яка була б настільки пов’язана із забезпеченням комфортного життя людей, організацій  і установ.

Знаю, що стабільне функціонування комунального господарства забезпечується  важкою працею. Ціную роботу кожного працівника комунальної сфери, адже Ви стоїте на сторожі забезпечення благоустрою, водопостачання  населених пунктів Шаргородщини, тощо.

Вдячний Вам за те, що у сьогоднішні  складні часи Ви готові оперативно прийти на допомогу тим, хто її потребує!

Прийміть з нагоди свята побажання  доброго здоров’я, добробуту  і, звичайно, подяки та поваги від людей!

Бажаю усім родинам  найскорішого миру!

Зі святом!

З повагою,