Сьогодні, 20 березня 2023 року, в міській раді відбулось розширене засідання виконавчого комітету.

Насамперед міський голова Володимир Барецький та члени виконавчого комітету  міської ради привітали родину Дмитра і Тетяни Залозних. Саме у цій сім’ї народилась перша у 2023 році мешканка Шаргородської територіальної громади.

Новонародженій дівчинці батьки дали ім’я Соломія, вона є жителькою села  Слобода-Шаргородська. Дівчинка - друга дитина у родині Залозних.

Усі присутні побажали молодій сім’ї радості, миру та Божої опіки. Родина отримала від міської ради грошовий подарунок.

Далі,  відповідно до Програми «Нагородження відзнаками міського рівня, організація і проведення урочистих та інших заходів у населених пунктах, що входять до Шаргородської міської територіальної громади на 2021-2025 роки» та рішення 24 позачергової сесії 8 скликання Шаргородської міської ради від 21.10.2022 року  № 530 «Про затвердження Положення про стимулювання дітей, молоді та їх наставників за досягнуті успіхи у навчанні і спорті Шаргородської територіальної громади»  юних талантів Шаргородщини та їх наставників за успіхи у навчанні, наполегливість, вагомі здобутки та особливий  внесок у розвиток Шаргородської громади було нагороджено Грамотами міської ради та грошовими подарунками:

1.1. Учнів - переможців Всеукраїнських фестивалів, конкурсів:

ХАЛМУРАДОВА Даміра - переможця Всеукраїнського мистецького конкурсу «Золоті зірки Різдва»;

КОВРИГІНУ Альону – переможця Всеукраїнського мистецького конкурсу «Золоті зірки Різдва»;

ОГОРОДНІК Вероніку - переможця Всеукраїнського мистецького конкурсу «Золоті зірки Різдва»;

ЛЕВАДНОГО Романа - переможця Всеукраїнського мистецького конкурсу «Золоті зірки Різдва»;

ТИТАРЕНКО Єлизавету – переможця Всеукраїнського конкурсу документального кіно «Українська революція: ретроспективний погляд через 100 років»; Всеукраїнського конкурсу «Я – журналіст 2023».

1.2. Команд – переможців  обласних спортивних змагань:

Команду Шаргородської комплексної дитячо-юнацької спортивної школи  за зайняте І місце в чемпіонаті Вінницькій області з футзалу серед юнаків 2009-2010 років народження;

Команду Шаргородської комплексної дитячо-юнацької спортивної школи  за зайняте І місце в чемпіонаті Вінницькій області з футзалу серед юнаків 2012-2013 років народження.

1.3. Учнів–призерів ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2022-2023 навчальному році за зайняте ІІІ місце та ІІ місце:

ЗАБОЛОТНОГО Олександра Івановича – учня 9 класу Шаргородського ліцею №2 Шаргородської міської ради за зайняті ІІІ місця в учнівських олімпіадах з української мови і література, математики, фізики;

ДУБИНУ Андрія Дмитровича - учня 11 класу Шаргородського ліцею №2 Шаргородської міської ради за зайняті ІІ місце з історії України та ІІІ місце з правознавства;

ГАВРИЛЮК Анастасію Володимирівну - ученицю 9 класу Буднянської гімназії Шаргородської міської ради за зайняті ІІ місце з правознавства та ІІІ місце з польської мови;

НЕДВЕДА Артема Андрійовича - учня 11 класу Шаргородського ліцею №1 Шаргородської міської ради за зайняте ІІ місце в учнівській олімпіаді з біології;

ТЕСЛЮК Валерію Віталіївну - ученицю 10 класу Шаргородського ліцею №1 Шаргородської міської ради за зайняте ІІ місце в учнівській олімпіаді з англійської мови;

ФОРОСТЯНОГО Артура Богдановича -  учня 11 класу Шаргородського ліцею №1 Шаргородської міської ради за зайняте ІІІ місце в учнівській олімпіаді з англійської мови;

МАРКЕВИЧ Софію Андріївну - ученицю 11 класу Шаргородського ліцею №2 Шаргородської міської ради за зайняте ІІ місце в учнівській олімпіаді з трудового навчання;

ДУБЕНКА Іллю Сергійовича - учня 11 класу Шаргородського ліцею №2 Шаргородської міської ради за зайняте ІІ місце в учнівській олімпіаді з трудового навчання;

ЮРЧИК Вікторію Сергіївну - ученицю 11 класу Плебанівського ліцею  Шаргородської міської ради за зайняте ІІІ місце в учнівській олімпіаді з географії.

1.4. Педагогічних працівників, які підготували  переможців учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2022-2023 навчальному році за зайняте ІІІ місце та ІІ місце:

ПАВЛЮК Оксану Олександрівну – вчителя Шаргородського ліцею №2 Шаргородської міської ради за підготовку учня-призера за зайняте ІІІ місце в учнівській олімпіаді з української мови і літератури;

СТУС Лілію Михайлівну – вчителя Шаргородського ліцею №2 Шаргородської міської ради за підготовку учня-призера за зайняте ІІІ місце в учнівській олімпіаді з математики;

БІЛАВУ Анатолія Васильовича – вчителя Шаргородського ліцею №2 Шаргородської міської ради за підготовку учня-призера за зайняте ІІІ місце в учнівській олімпіаді з фізики;

БУРДИНСЬКОГО Юрія Семеновича – вчителя Шаргородського ліцею №2 Шаргородської міської ради за підготовку учня-призера за зайняте ІІ місце в учнівській олімпіаді з історії України;

БРАЦЛАВСЬКУ Надію Володимирівну - Шаргородського ліцею №2 Шаргородської міської ради за підготовку учня-призера за зайняте ІІІ місце в учнівській олімпіаді з правознавства;

ВАСИЛЕВСЬКУ Ніну Павлівну - вчителя Буднянської гімназії Шаргородської міської ради за підготовку учня-призера за зайняте ІІ місце в учнівській олімпіаді з правознавства;

БІДЮК Оксану Петрівну - вчителя Буднянської гімназії Шаргородської міської ради за підготовку учня-призера за зайняте ІІІ місце в учнівській олімпіаді з польської мови;

ЗОТЬКО Людмилу Володимирівну - вчителя Шаргородського ліцею №1 Шаргородської міської ради за підготовку учня-призера за зайняте ІІ місце в учнівській олімпіаді з біології;

КУЧИНСЬКУ Лесю Василівну - вчителя Шаргородського ліцею №1 Шаргородської міської ради за підготовку учня-призера за зайняте ІІ місце в учнівській олімпіаді з англійської мови;

МАКОВІЙ Оксану Леонідівну - вчителя Шаргородського ліцею №1 Шаргородської міської ради за підготовку учня-призера за зайняте ІІІ місце в учнівській олімпіаді з англійської мови;

СІДЛЕЦЬКУ Наталію Юхимівну - вчителя Шаргородського ліцею №2 Шаргородської міської ради за підготовку учня-призера за зайняте ІІ місце в учнівській олімпіаді з трудового навчання;

СІДЛЕЦЬКОГО Руслана Станіславовича - вчителя Шаргородського ліцею №2 Шаргородської міської ради за підготовку учня-призера за зайняте ІІ місце в учнівській олімпіаді з трудового навчання;

МИХАЙЛИШЕНУ Людмилу Василівну - вчителя Плебанівського ліцею  Шаргородської міської ради за підготовку учня-призера за зайняте ІІІ місце в учнівській олімпіаді з географії.

Крім того було нагороджено Подяками міської ради та грошовими винагородами керівникам гуртків, тренерів - викладачів, які підготували  переможців Всеукраїнських фестивалів, конкурсів, спортивних змагань:

ОГОРОДНІК Любов Іллівну - керівника гуртка за підготовку переможців Всеукраїнського мистецького конкурсу «Золоті зірки Різдва»;

СВИРИДУ Яну Володимирівну - керівника гуртка за підготовку Переможця Всеукраїнського конкурсу документального кіно «Українська революція: ретроспективний погляд через 100 років»; Всеукраїнського конкурсу «Я – журналіст 2023»;

ЛЕВАДНУ Ларису Василівну - керівника гуртка за підготовку переможця Всеукраїнського мистецького  конкурсу «Золоті зірки Різдва»;

ПАЛІЯ  Владислава Івановича - тренера-викладача  за підготовку  команди юнаків Шаргородської комплексної дитячо-юнацької спортивної  школи та зайняте І місце в Чемпіонаті Вінницькій області з  футзалу серед юнаків 2009-2010 р.н.;

СЕНЧИШЕНА Івана Миколайовича – тренера - викладача за  підготовку команди юнаків Шаргородської комплексної дитячо-юнацької спортивної  школи та зайняте І місце в Чемпіонаті Вінницькій області з  футзалу серед юнаків 2012-2013 років народження.

Міський голова Володимир Барецький, секретар міської ради Катерина Кедик та начальник відділу освіти міської ради Володимир Кутнік вручивши нагороди, відмітили особливість даного заходу, висловити гордість за підростаюче покоління Шаргородщини та їх наставників, побажали усім подальших досягнень, розвитку, щасливого майбутнього та миру.