Засідання виконавчого комітету Шаргородської міської ради

Дата: 20.03.2023 14:53

По завершенні церемонії нагородження учнів, вихованців та їх наставників, відбулось засідання  виконавчого комітету міської ради, яке провів міський голова Володимир Барецький.

Членами виконавчого комітету міської ради було розглянуто 16 питань порядку денного. Основні з них:

- Про внесення змін до бюджету Шаргородської міської територіальної громади на 2023 рік;

- Про розроблення «Схеми санітарної очистки населених пунктів Шаргородської територіальної громади»;

- Про затвердження кошторисної документації;

- Про надання дозволу на демонтаж нежитлового приміщення;

- Про надання адресної грошової допомоги жителям Шаргородської територіальної громади та ін..

Також розглянуто ряд питань, які стосувалися захисту прав та законних інтересів дітей, батьки яких (чи особи, які їх заміщують) звернулись із відповідними заявами до міської ради.

Обговорювались і питання благоустрою на території міста Шаргород, сіл Івашківці, Слобода-Шаргородська, Козлівка.

За підсумками розгляду питань порядку денного та, заслухавши інформації виступаючих, виконавчим комітетом було прийнято відповідні рішення.

Підсумки засідання підвів міський голова Володимир Барецький.