Дата: 22.03.2023 15:07

КНП "Шаргородський центр первинної медико-санітарної допомоги" Шаргородської міської ради Вінницької області запроваджує електронну чергу амбулаторного прийому пацієнтів лікарями загальної практики – сімейними лікарями за попереднім записом.

Запис на прийом до сімейного лікаря можна здійснити:

• безпосередньо в реєстратурі амбулаторії з понеділка по п’ятницю з 8:00 15:42,
  • по телефону реєстратури Шаргородської амбулаторії роб. +38 (04344) 218-94, моб. +38 (097) 98127-62 з понеділка по п’ятницю з 8:00 15:42,
  • по телефону Вашого сімейного лікаря або медичної сестри Вашого сімейного лікаря з понеділка по п’ятницю з 8:00 15:42,
  • за допомогою сервісу «Портал Пацієнта» за посиланням  http://medportal.ua/ цілодобово в режимі 24/7.

Прийом за «живою чергою» в амбулаторіях не проводиться. Запис на прийом можна здійснити протягом місяця до звернення, а також в день звернення. Робочий час амбулаторії з 08:00 - 15:42.

Додатково повідомляємо, що за допомогою сервісу «Портал Пацієнта» Ви отримаєте наступні можливості:

• Самостійний запис на прийом;
  • Доступ та перегляд інформації про здоров'я (лікарські консультації, лікарські призначення, електронні рецепти, діагностичні звіти, електронні направлення);
  • Віддалена комунікація з лікарем;
  • Оцінка діяльності закладу та лікаря;
  • Своєчасне отримання оголошень та нагадувань щодо майбутніх подій;
  • Додавання споріднених осіб до свого облікового запису.

Що Вам потрібно зробити для доступу до «Порталу пацієнта»?

1. Пройти реєстрацію та створити обліковий запис на «Порталі пацієнта» за посиланням http://medportal.ua/. Після чого Ви можете знайти потрібний заклад, лікаря та записатись на прийом.
  2. Перейти в профіль користувача на «Порталі Пацієнта», ввести Код доступу до медичних даних та отримати доступ до Вашої інформації про здоров’я.

Бажаємо Вам здоров’я

З повагою,

команда КНП «Шаргородський ЦПМСД»