Пошук

Вітаємо команди Шаргородщини із заслуженою перемогою

Дата: 23.03.2023 14:50
Кількість переглядів: 99

21 березня 2023 року, у Барській  ДЮСШ «Колос» відбувся фінальний етап Всеукраїнського спортивно - масового заходу серед учнів Жмеринського району "Cool Games".

У заході прийняли участь шість територіальних громад Жмеринського району (Шаргородська, Жмеринська, Барська, Мурафська, Станіславчинська та Северинівська територіальні громади)

Дітки змагались у двох вікових дивізіонах:

Середні 2011-2009 р.н. (3 юнаки та 3 дівчинки)

Старші 2008-2006 р.н. (3 юнаки та 3 дівчинки)

Середня вікова група зібрана учнями Шаргородського ліцею №2

(вчителі Сандул О.М. та Сенчишен І.М._)

Старша вікова група зібрана учнями Шаргородського ліцею №1

(вчитель Бацалай Ю.О.)

Шаргородці перемогли у двох вікових категоріях та здобули перше командне  місце.

Команди та їх тренери були нагороджені медалями та кубками.

Але найголовніший приз – це емоції та жага до спорту, яку діти  здобули, завдяки участі у змаганнях .   « Cool Games» - це не лише змагання, а й спілкування, нові знання та позитивні емоції. Головне – вдалося на деякий час відволікти дітей від воєнного сьогодення.

Вітаємо учасників змагань та бажаємо подальших успіхів на обласних змаганнях.

Переможці змагань представлятимуть Жмеринський район на обласних змаганнях, які відбудуться у м. Вінниця: