Прощання з воїном ЗСУ Анатолієм Жмурком

Дата: 27.03.2023 17:08

Сьогодні, 27 березня 2023 року, рідні, військовослужбовці, однокласники, односельчани, міська влада та жителі громади  провели в останню дорогу  захисника Української землі Анатолія Жмурка, 1976 року народження з села Козлівка.

Анатолій Павлович народився та виріс у селі Козлівка. Тут одружився та спільно із дружиною виховував доньку й сина.

З перших днів війни сержант Анатолій Жмурко, не вагаючись, взяв до рук зброю, аби захистити від російського ворога своїх рідних та країну. Виконував завдання водія-заправника автомобільного відділення підвозу пального та мастильних матеріалів взводу матеріального забезпечення механізованого батальйону.

Він був відважним та сильним воїном, мудрим та надійним побратимом, добрим та щирим батьком і чоловіком.  До останнього подиху обороняв від ворога кожного з нас.

На превеликий жаль, 19 березня 2023 року, під час виконання службових обов’язків, Анатолій Жмурко помер. Сьогодні усі ми попрощались з бійцем ЗСУ. Поховали воїна на Козлівському кладовищі.

Світлий спомин про захисника України Анатолія Жмурка назавжди залишиться в серцях кожного з нас.

Вічна пам'ять!

Герої не вмирають!