ДСНС України спільно з UNICEF Ukraine підготували інтерактивні онлайн-уроки з мінної безпеки для школярів

Дата: 30.03.2023 10:18

До Міжнародного дня просвіти з питань мінної небезпеки та допомоги з протимінної діяльності ДСНС України спільно з Дитячим фондом ООН UNICEF Ukraine, за підтримки Міністерство освіти і науки України, підготували інтерактивні онлайн-уроки для школярів.

Діти дізнаються, як відрізняти вибухонебезпечні предмети, де вони можуть приховуватися, які знаки попереджають про них та яких правил безпечної поведінки потрібно дотримуватися у разі виявлення міни чи боєприпасів.

Уроки тривалістю 15 хвилин містять завдання, мультфільми та відеоматеріали.

Заняття створені для початкової bit.ly/3EY7aQr, середньої та старшої школи bit.ly/3TATDCo.

В ігровій формі діти швидко запам’ятають важливу інформацію, яка може врятувати життя. Кличте малечу та навчайтеся разом!