Знову втрата. Шаргородщина прощатиметься з воїном Збройних Сил України Русланом Дубчаком

Дата: 03.04.2023 11:40

Не встигли оговтатися від однієї страшної звістки, як в нашу громаду прийшло ще одне повідомлення про смерть захисника України, воїна Збройних Сил України  Руслана Владиславовича Дубчака.

Руслан Дубчак народився 07 травня 1974 року. Усе своє життя проживав в селі Слобода-Шаргородська, навчався в місцевій школі.

З першого дня повномасштабного вторгнення росії в Україну Руслан став на захист рідної землі. Мав військовий досвід, адже брав участь у війні, яку ворог розпочав ще у 2014 році.

На фронті солдат Руслан Дубчак виконував завдання водія кулеметного відділення кулеметного взводу стрілецького батальйону. Наприкінці 2022 року на полі бою воїн  отримав поранення, перебував на лікуванні.

На жаль, 28 березня 2023 року, під час проходження військової служби,  воїн ЗСУ помер.

Без батька залишилась донечка.

Висловлюємо найщиріші співчуття рідним та близьким бійця, розділяємо їх біль та горе.

Вічна пам'ять оборонцю України!

Герої не вмирають!

Про час та місце поховання воїна буде повідомлено додатково.