Зі святом! Шановні шаргородці!

Дата: 08.04.2023 20:46

Щиро вітаю Вас із світлим Воскресінням Христовим! Відзначення цього свята відбувається в час великих випробувань для всього українського народу.

Переконаний, що  сьогодні кожен з нас у своїх молитвах просить у Всевишнього миру та процвітання для України, незламності та витримки для українських воїнів, радості для кожної української родини. Я, як і кожен з Вас, мрію і непохитно вірю, що зовсім скоро наші оборонці та усі, хто змушений був покинути домівки через війну, здоровими й неушкодженими повернуться додому.

Тож нехай свято Великодня об’єднує нас, принесе довгоочікувану Перемогу, подарує радість та благополуччя, наповнить серця добром і милосердям.

Бажаю кожному жителю громади міцного здоров'я та віри у краще майбутнє. Хай Господь оберігає від бід та благословляє на добрі справи.

Зі святом! Христос Воскрес! Воістину Воскрес!

З повагою,

Володимир Барецький